Skocz do zawartości

Autor Vista czy Author Corsa czy Unibike Flash LDS EQ


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie:)

Mam 160 wzrostu, ważę 50 kg i potrzebuje rower na trasę Lizbona- Santiago de Compostella czyli trasa zróżnicowana : asfalt, piach , przewyższenia i na bagażniku sakwy ok 10-15 kg

Myślę o wydaniu około 2 tys złotych na lekki, dobry i wygodny rower. Myślę, że to dla rowerzysty który początkuje na długich trasach to rozsądna cena...

Wypatrzyłam te trzy modele

 

Author Vista (bardzo podobny do Stratosa ) plus bon 350zl( minnymi na błotniki, bnagaznik, ect)

Author Corsa plus bon 350zl

Unibake Flash LDS EQ

 

Mam trzy pytania:

1. Czy sa to rowery odpowiednie na taką trasę?

2. Czy mniej więcej sa porównywalne jakościowo i wszystko jedno który wybiorę

3.Jesli nie te to co polecacie?

Z góry dziękuję ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma dobrych rowerów za 2 tys zł a już na pewno nie ma lekkich. Ale wszystkie wymienione powinny chyba dać radę przejechać tę trasę. Kolega wraz ze znajomymi jechał w tym roku przez Hiszpanię do Santiago de Compostella. Chyba jakieś 600km. Jedna z dziewczyn jechała na rowerze ze sztywnym widelcem i też dała radę. Ale jak mają być piachy i sakwy to ciężko będzie jechać na oponach trekkingowych o niebyt dużej szerokości. Może być każdy z tych rowerów ale opony założyłbym 1,75-1,8 cala.

Odnośnik do komentarza

Oba rowerki bardzo fajne, oba maja plusy i minusy, uwazam ze dobrze wybralas ?

Jedyne co ci bym zasugerowal to wymiane orginalnych klockow na takie https://www.centrumrowerowe.pl/czesci/hamulce-rowerowe/klocki-okladziny/p,klocki-abs-3cc-cza-pom-sza-4-szt-author,9675.html

a jedna pare starych plus linka hamulca zabral bym na wyprawe. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...