ciumalsky Opublikowano Czwartek o 16:32 Opublikowano Czwartek o 16:32 Cześć, Chce kupić nowy rower i wybór padł na krossa Rs 2.0 ale zastanawiam sie nad rozmiarem M czy L. Mam 178cm wzrostu i 83cm wewnetrzej nogawki, teraz jeżdżę na Krossie eskerze 5.0 ultra w rozmiarze L, ale denerwuje mnie tam grx a w serwisie mowią ze nie wiedzą czemu akurat w tym miejscu nie chce wchodzic biegi, wymieniony hak wyregulowane przerzutki a i tak nie chcą wchodzic niektore biegi w srodku kasety, a zużucie linek i pancerzu mało realne bo rower nie ma roku ani 2000km. Wiec chce wymienic i spróbowac cos nowego i jest wlasnie ten rs2.0 carbon i elektronika i mam nadzije ze z tym rowerem zostane na dłużej i zastanawiam sie nad rozmiarem M czy L. Poniżej rozmiarówka z góry dziekuje za pomoc.
Pepe75 Opublikowano Piątek o 09:01 Opublikowano Piątek o 09:01 Przy 175cm mam rozmiar gravela 54 z reachem 383mm - więc jak dla mnie zdecydowanie L dla Ciebie. Jeżeli to model na Sram Apex AXS to pytanie czy robiłeś jazdę próbną na tym rowerze ? W tym modelu wg strony producenta jest starsza wersja klamkomanetek D1. Mam Rival D1 i jak dla mnie są dużo mniej ergonomiczne od Shimano. Dopiero nowa seria E1 Rival/Force/Red mają poprawiony kształt i te są super. Można kupić i wymienić same klamkomanetki.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się