Skocz do zawartości

Powitanie i prezentacja roweru - jeszcze takiego nie widziałem na ulicy...


KubaP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Właśnie dołączyłem do, jak widzę, ludzi z pasją i ogromną wiedzą.

 

Zamówiłem przed kilkoma dniami taki rower: http://www.prophete-shop.de/fahrraeder/trekkingrader/prophete-alu-trekking-herrenrad-28.html

 

Chciałem od razu zapytać Was, o zdanie na jego temat.

 

Miałem do czynienia z rowerem tej marki (w tamtym przypadku nazywał się Touringstar), ale nie spotkałem jeszcze takiego na szlaku.

 

  

Odnośnik do komentarza

Ale czego nie spotkałeś?Tej konkretnej marki?To niemiecki rower z niższej półki więc spotykany raczej po tamtej stronie granicy.Z samej specyfikacji roweru niewiele wiadomo: trekking,oświetlenie z dynama w piaście,błotniki,bagażnik,przełożenia 3x8.Nieznany amor,korba i waga.Deore tylko z tyłu czy reszta też?Cena na pln to jakieś 1600,poczytaj wpis Łukasza o rowerach do 2000zł i porównaj tamte  trekkingi do swojego.

Odnośnik do komentarza

Ale czego nie spotkałeś?Tej konkretnej marki?To niemiecki rower z niższej półki więc spotykany raczej po tamtej stronie granicy.Z samej specyfikacji roweru niewiele wiadomo: trekking,oświetlenie z dynama w piaście,błotniki,bagażnik,przełożenia 3x8.Nieznany amor,korba i waga.Deore tylko z tyłu czy reszta też?Cena na pln to jakieś 1600,poczytaj wpis Łukasza o rowerach do 2000zł i porównaj tamte  trekkingi do swojego.

Tak, nie spotkałem tej marki. W rowerze, o którym wspomniałem opis wyglądał niemal identycznie a części są całkiem fajne (Deore w całości, suntour, waga 18kg). Jego cena z wysyłką do mnie zamyka się w 1480,00PLN, jego cena aktualnie to 279,00jurków (ja jeszcze zamówiłem za 299).

 

Nie mogę niestety odczytać szczegółów ze zdjęć, może ktoś pozna jakieś podzespoły... z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...