Skocz do zawartości

[2000zł+-] rower cross/mtb rekreacyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zdecydowany na zakup roweru do jazdy po asfalcie, ubitych ścieżkach leśnych i drogach szutrowych. Mam 178cm wzrostu i 79cm wew nogi. Wydaje mi sie że rozmiar ramy M będzie odpowiedni w krossie a co do innych zdaje sie na wasze podpowiedzi


Mam kilka propozycji:


kross evado 4 1700zł/evado 5.0 2200zł (warto dopłacać 500zł do 5.0?)


hexagon r8 1780zł


level r3 1900zl


northtec cayon al 1900zl i RR 560 2100zł (nie wiem czy nadaje sie do moich wymagań)


Jeżeli jest coś ciekawego w cenie troche wiekszej od 2k a znacznie lepszego chetnie zobacze


Jestem otwarty na propozycje :)


Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

od tamtej pory troche się zmieniło i po głowie mi chodzi kellys phanatic 10 2016 za 1840zł, wydaję mi sie że przy tej cenie najlepszy wybór :D ew unibike viper 2016 za 2200zł, ale to już raczej nie osiągalna cena. Wydaje mi sie , że przy moich wymaganiach v-brake wstarczą bo to rower do rekreacji i bez tarczówek oszczędze sobie ew problemów :DZdecydowanie wolałbym mniej wydać.

Odnośnik do komentarza

Czytałem że głowienie tańsze tarczówki mogą sprawiać problemy, że jak tarczówki to od alivio wzwyż, nie wiem czy to prawda :) Głównie chodzi mi o to czy warto dopłacać 400zł do vipera skoro do mojego użytkowania mógłby spokojnie starczyć ten kellys, oto jest pytanie :P Im więcej czytam, tym bardziej okazuje się że coraz więcej pieniedzy potrzebuje :D Rower czysto rekreacyjny.

Odnośnik do komentarza

Tańsze mogą, ale nie muszą. Jak będziesz o nie dbał, jak nie będziesz ich katował to nie będzie problemów. Na początku jak nastały hamulce tarczowe mechaniczne każdy mi odradzał. Ja zielony wtedy w temacie zaryzykowałem i się nie zawiodłem. Po kilku latach sprzedałem rower. Z tego co wiem gość jeszcze na nim jeździ. Uni robi solidne rowery często polecane na forum. Nie tylko tym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...