Skocz do zawartości

Rowery na sprzedaż XC 100s, XC 120, EXPL 540, Specialized Tarmac SL4


Oskarr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak w temacie, robię wymianę moich rowerów na nowsze, mam więc na sprzedaż:
XC 120 rozmiar M - zakupiony 03.2022, specyfikacja seryjna, rama aluminiowa, napęd 1x12 NX, koła sun ringle, koła i napęd mają przebieg z 500 km, po zakupie rower dostał inne koła, teraz wraca do specyfikacji fabrycznej. Rower ma ślady zadrapań po wożeniu na bagażniku na hak, nie wpływają na działanie. Rower należał do mojego ojca, używany do jazdy turystycznej. Cena 4200. 

Brak opisu.


EXPL 540 - zakupiony 06.2022, fabryczna specyfikacja, wersja damska (bordowy kolor), rozmiar M na kołach 29 cali, napęd 1x10, sztywne osie, powietrzny amortyzator 120 mm. Używany przez moją mamę do wycieczek i rekreacji. Przebieg około 5kkm. Zdjęcie z decathlonu, mogę podesłać więcej zdjęć jak wygląda teraz. Podobnie jak XC 120 może posiadać rysy od transportu na bagażniku oraz otarcia od wożenia torebek na telefon, w pełni sprawny, rysy nie wpływają na działanie. Cena 3100. 
Rower górski MTB turystyczny Rockrider EXPL 540 29"

XC 100s rozmiar L 29" - full, okolice 2021 roku, napęd 1x12 GX, sztywne osie, 120 mm skoku z przodu i z tyłu. Przebieg niższy, ale używany zgodnie z przeznaczeniem. Więc rysy się znajdą 🙂 Cena 3500.
Brak opisu.

Specialized Termac SL 4 Expert rozmiar 54 cm - zakupiony przez Jajacka z forum, wyjątkowa okazja, aby kupić rower na którym jeździł Mistrz Polski Marek Kapela! Na ramę jest dożywotnia gwarancja, jeśli się ktoś uśmiechnie do Jacka. Napęd 2x11 105, korba itp 105, koła mavic, rower bez pedałów i koszyka waży jakieś 7,7 kg. U mnie niestety więcej stał, niż na nim jeździłem. Ostatnio wymieniłem w nim korbę na nową 105, wraz z suportem token ninja. Cena 6000 zł. 

Brak opisu.

 

Możliwość obejrzenia w Toruniu 87-100 lub w Lidzbarku 13-230. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...