Skocz do zawartości

[3000-4000zł] Rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

To bierz tego Cube SL Road za 3999 zł z Allegro co Ci linkowałem wcześniej. Może jeszcze utargujesz parę złotych jak zadzwonisz bo to leżak magazynowy co najmniej 2-3 letni. Ale ma karbonowy widelec, sztywne ośki, hamulce hydrauliczne, napęd co prawda "tylko" 2x8 Claris ale do Twoich celów da radę. Z czasem jak się wkręcisz i zobaczysz czego potrzebujesz to go wymienisz albo upgradujesz przy okazji wymiany napędu jak już ten obecny zajeździsz - ja w swoum Cube SL Road za około 600 zł wymieniłem napęd na 2x10 Tiagra i jestem bardzo zadowolony.

Edit. Znalazłem po kolorze to 2022 rok

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Greg29 napisał(a):

To bierz tego Cube SL Road za 3999 zł z Allegro co Ci linkowałem wcześniej. Może jeszcze utargujesz parę złotych jak zadzwonisz bo to leżak magazynowy co najmniej 2-3 letni. Ale ma karbonowy widelec, sztywne ośki, hamulce hydrauliczne, napęd co prawda "tylko" 2x8 Claris ale do Twoich celów da radę. Z czasem jak się wkręcisz i zobaczysz czego potrzebujesz to go wymienisz albo upgradujesz przy okazji wymiany napędu jak już ten obecny zajeździsz - ja w swoum Cube SL Road za około 600 zł wymieniłem napęd na 2x10 Tiagra i jestem bardzo zadowolony.

Edit. Znalazłem po kolorze to 2022 rok

Nie lepiej już scott sub 20 za 3800?

Odnośnik do komentarza

Jeśli Ci się bardziej podoba. Twoje pieniądze, twoja decyzja. Cube będzie lepszy do szybkich jazd po twardym, Scott pewnie trochę lepszy na nierównościach, chociaż nie wiem jak działa ten amortyzator. Napęd też fajny w Scottcie pod warunkiem, że będziesz wykorzystywał jego cały zakres. Zresztą, nawet jeżdżąc tylko na środkowym blacie z przodu będziesz miał Deore 1x10, czyli dość popularne rozwiązanie w obecnych mtb 🙂 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...