Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam kupić rower mtb, wcześniej miałem cuba którego mi ukradli. Znalazłem coś na podobę ale droższego czy mogłby ktoś mi doradzić czy ten rower jego osprzęt itp jest adekwatny do ceny czy warto go kupić za te pieniądze? Po niżej treść ogłoszenia:

 

Witam! Do Sprzedania w dobrej cenie markowy rower MTB Cube Attention, rama alu, rozmiar 18". Sprzęt aktualnie otrzymał zastrzyk dofinansowania, jest gotowy do drogi i może być sprzedany w dwóch wersjach:
- 1300 zł, amor RockShox J1, hydraulika Giant MPH (przód do odpowietrzenia, tył OK), napęd Shimano Rdm Deore XT, nowe manetki Acera 3x9, nowa przerzutka przód Altus, nowa kaseta 11-34, łańcuch HG-53, korba Hollowtech I, nowe pedały Wellgo, świetne koła 26" Rigida Zac2000, sztyca Bontrager, mostek FSA, kiera FSA, nowe gripy skręcane. 
lub:
- 1800 zł, zmiany dotyczą amorka RockShox Tora Air 318, nowy zestaw hamulców hydraulicznych Shimano BR-M395 na dotarciu, reszta jak wyżej.

 

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tora Air odpowiada bodajże nowym amorom TK Solo Air czyli najtańszym powietrznym amorom Rockshoxa. Ale to jest amor sprzed paru dobrych lat. BR-M395 to chłam, najtańsze hamulce Shimano warte ze 100 zł. Za 2000 można kupić coś lepszego. Altus, Acera do zastosowania mtb to chłam. Spokojnie za 2k kupisz rower w dobrym stanie na pełnym Deore/Deore SLX i amorze powietrznym.

Odnośnik do komentarza

Znalazlem rower z ramą Cube  za 1250 zl wiecej szczegółów od nadawcy nie uzyskałem :

 

witam. amortyzator zwykly xtc, przerzutki i manetki deore, tyl deore xt, hamulce tarczowe hydrauliczne przod deore tyl shimano nie pa.ietam modelu. pozdrawiam

 

Poniżej link do ogłoszenia: 

http://olx.pl/oferta/rower-cube-attention-rama-20cali-kola-26-CID767-IDgHzzh.html#476d0140fd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...