Skocz do zawartości

Giant talon 3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję pomocy. Niestety muszę pozbyć się mojego Gianta z przyczyn życiowych ale kompletnie nie znam się na cenach rowerów. Czy ktoś z was jest wstanie mniej więcej określić ile jest on wart. W zeszłym roku w maju był na kompleksowym przeglądnie i miał wymieniany łańcuch. posiada on kilka przetarć. Z góry dziękuje  IMG_20240225_112527-kopia(5).thumb.jpg.a3b661941e21def9acea94693193a169.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oliviervx napisał(a):

Witam. Potrzebuję pomocy. Niestety muszę pozbyć się mojego Gianta z przyczyn życiowych ale kompletnie nie znam się na cenach rowerów. Czy ktoś z was jest wstanie mniej więcej określić ile jest on wart. W zeszłym roku w maju był na kompleksowym przeglądnie i miał wymieniany łańcuch. posiada on kilka przetarć. Z góry dziękuje  IMG_20240225_112527-kopia(5).thumb.jpg.a3b661941e21def9acea94693193a169.jpg

Niestety, cena jaką wystawiasz jest wygórowana. IMO nie warto się go pozbywać. Mam nadzieję, że to rozmiar co najmniej M z kołami 29". Brak tapetowanej główki, napęd i rama również archaiczna. Na Twoje ryzyko możesz utrzymać tę cenę do kwietnia, kiedy ruszy rynek. Teraz będą chcieli odebrać od Ciebie hurtownicy- cwancyngerzy za czapkę gruszek aby mieć przebitkę ok 500 w kwietniu- marcu.

Optymalna , satysfakcjonująca cena to 1.300-1.500 zl. Na niższą cenę pojazd nie załuguje. 

 

Edytowane przez ram
.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...