Skocz do zawartości

Opinie na temat ram i rowerów BULLS


Rekomendowane odpowiedzi

Bulls jest bardzo solidną firmą niemiecką podobnie jak Canyon czy Focus. Produkują świetne rowery. Jeździłem na ramie trekkingowej Bulls przez lata i była super wytrzymała. Ale była z rzadko spotykanego Alu 7005, które jest wytrzymalsze ale sztywniejsze niż 6061. Natomiast jeśli chodzi o rowery szosowe to między ramami są duże różnice jeśli chodzi o przeznaczenie. Nie wiem co zamierzasz kupić ale jak piszesz Tarmac to zapewne ramę karbonową. Jestem akurat posiadaczem i Tarmaca i Roubaix ale ramy te są jak niebo i ziemia i obie są do innych zastosowań. Ramę karbonową można IMHO kupić tylko z zaufanego źródła a najlepiej ze sklepu z gwarancją. Kupowanie karbonu od nieznanego użytkownika jest loterią. Natomiast co do różnic między ramami wyścigowymi to nie sądzę żeby były one jakieś dramatyczne do amatorskiego użytku. Mam też chińską ramę na której ściga się mój syn i jak dla amatora to nie ma aż tak wielkiej różnicy. Jest trochę mniej sztywna, inaczej wykonana ale nadal jest to świetna rama.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...