Skocz do zawartości

Rower dla żony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje kupić żonie rower trekkingowy. Zainteresowana ma 156cm i 50 kg. Budżet do 2000 zł. Małżonka pojeździła na kilku rowerach i najwygodniej jej było na ramie 15 cali i kołach 26. Chcemy by przednie koło oraz siodełko było na amortyzatorze. Łańcuch cały pod osłoną. Kierownica regulowana. Trasy to głównie ścieżki rowerowe i lasy. Proszę o polecenia z nienajgorszym osprzętem.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli temat nadal aktualny.

Ciężko coś wybrać z kołem 26 w tej cenie, z osprzętem wyższym niż Tourney. Jak spojrzałem na szybko, to z tych popularnych firm typu Kross, Romet, tylko Romet ma 26, ale na Tourneyu. Wszystkomający i z dobrym osprzętem (jak na klasę budżetową ;-)) jest Lazaro Senatore v3 https://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-senatore-v3-damski-2023_pid=461, niewiele przekracza budżet.

Tylko koło 28.

Kolejny przykład Kross z ramą 15, ale kołem 28 https://www.centrumrowerowe.pl/rower-trekkingowy-damski-kross-trans-4-0-pd26991/

Tył Acera, przód Tourney (ale do jazdy rekreacyjnej do przełknięcia, raczej przód rzadko się wykorzystuje, chyba, że jakaś większa górka ;-)). Dla mnie mały minus, amortyzator bez blokady.

Opinia z ww. strony "Proszę Państwa, na tym rowerze to ja sunę. Przy wzroście 156 cm zamówiłam rower 19, koła 28 i czuję się na nim doskonale. Jeździ się naprawdę lekko i szybko. Transport bez zarzutu, Pan kurier nawet wniósł mi ten ogromny karton do windy, za co jestem mu przeogromnie wdzięczna." To najlepiej zweryfikować bezpośrednio w sklepie gdzie taki model jest dostępny i się przymierzyć, przetestować.

Nie odrzucajmy rozmiaru koła 28. ?

Podaj jakieś swoje typy. Co z opcją "Małżonka pojeździła na kilku rowerach"? Można było z nich cos wybrać, skoro były dostępne, bo przyjmuję, ze testowaliście  w sklepie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...