Skocz do zawartości

Prośba o pomoc di2 problem z konfiguracją


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem używany rower (szosa trek ) z Di2. Myślałem ze wszystkie DI2 mają możliwość włączenia trybu półautomatycznego ( przy zmianie przedniej przerzutki automatycznie zmienia się tylna żeby dopasować obciążenie) jednak u mnie to nie działa. Poprzedni właściciel nawet nie wiedział ze są takie funkcje w di2. Próbuje włączyć wg rożnych filmów na youtube , ale nic to nie daje. Czy jest to możliwe ze mój di2 nie ma możliwości włączenia takiego trybu?? W załaczNiku przesyłam zdjęcia mojego sprzętu będę wdzięczny za wskazówki i pomoc  .

 

di21.jpg

di23.jpg

di2a.jpg

di2.jpg

Odnośnik do komentarza

12 rzędowe wszystkie Di2 maja od kopa synchro shift. 11 rzędowe modele niektóre wymagają wymiany baterii z pamięcią. Żeby być na 100% pewnym to trzeba znać model.

Poprzedni właściciel pewnie tego nie robił i ty pewnie też, ale zalecam aktualizacje firmware, przy 11 rzędowych modelach jest to chyba wymagane. Może sam update pomoże.


Zreszta aktualny firmware i tak warto mieć. Można sie zdziwić jak po wgraniu patcha przerzutki działają lepiej.

--- edit -- 

Nie jestem obeznany w Di2, możesz ktoś z większą wiedzą mnie poprawi, ale posiadasz chyba model RD-9000, a to oznacza że konieczny będzie update firmware.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...