Skocz do zawartości

Rower damski crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, bagiet napisał(a):

Witam żona szuka roweru crossowego, jazda głównie po ścieżkach,  byliśmy w salonie krossa i oglądaliśmy modele evado ,  dosyć dużo przecenione , np 5.0 czy 7.0. Czy warto dopłacać np do tego 7.0 w tej chwili kosztuje 3500zl czy może innej marki np Romet 

Jeżeli masz gdzieś obok siebie salon Prorowery, to zobacz/przymierz się do Rometa w porówaniu z Krossem. Kross Evado 5, ma tylną przerzutkę niższą niż  Romet Orkan 5. Kross Acera, a Romet Alivio. 

Mogę podpowiedzieć, przynajmniej z mojego testowania, że Romet Orkan 5 z 2022 i 2023 różni się siodełkiem i kierwonicą. W modelu z 2023 jest chyba krótsza i bardziej wyprofilowana tzn. to nie jest jaskółka, ale odniosłem wrażenie, że lepiej mi się ja trzymało niz w modelu 2022. Również mostek jest dłuższy w 2023.

Romet może cenowo wyjść taniej, ale musiałbyś porównać resztę osprzętu z Krossem.. 

Jeśli zależy Wam na przymierzeniu się do sprzętu, to "musicie" zrobić rajd po sklepach i przetestować. 

W podobnym wątku podałem linki do Rometa.

Generalnie, moim zdaniem, Kross jest droższy od Rometa, przy podobnym osprzęcie lub nawet niższym. Chociaż jeśli ma teraz jakąś przecenę (co po oficjalniej stronie Krossa nie widać), to może się trafi jakaś niezła sztuka. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...