Skocz do zawartości

Rower MTB do (1200zl)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję jakiegoś roweru MTB do 1200 zł bez odkładania. Rower będzie używany do jazdy rekreacyjnej po ścieżce rowerowej i czasami przy trasie przez piasek. Myślałem nad Romet albo Kands - ale wolę się jeszcze upewnić czy jestem w stanie kupić coś lepszego w tej cenie. Konieczne są opony 29 w górę. Mój wzrost 187cm przy wadze 65 kg.

Odnośnik do komentarza

Za 1200zł w Polsce ciężko kupić jest rower, zwłaszcza nowy. Rozglądałem się ostatanio, moim zdaniem są to rowery na 1 sezon dla starszej pani/dziadka i rok w rok trzeba będzie dokładać po 200-300zł w serwis. Moim zdaniem powinno kupić się rower od 200 do 400zł używany a przedział od 800 do 1000zł przeznaczyć w serwis (we własnym zakresie). Wtedy, wyjdziesz na tym 100x lepiej aniżeli na chińszczyźnie ze sklepu. Dobrego Nexusa7 kupisz już nawet za 200zł, stoi masa na Allegro. Najdroższą rzeczą będzie nowa piasta (450-500zł), potem minimum po 70zł w oponki i po 25zł w dęti. Support i reszta nie będą drogie. Sądzę, że gdy się pomyśli to można poskładać bvardzo dobry rowerek do 1200zł na podzes;ołach Shimano/Nexus a to posłuży dłuuugo. 

Odnośnik do komentarza

Za 1200zł w Polsce ciężko kupić jest rower, zwłaszcza nowy. Rozglądałem się ostatanio, moim zdaniem są to rowery na 1 sezon dla starszej pani/dziadka i rok w rok trzeba będzie dokładać po 200-300zł w serwis. Moim zdaniem powinno kupić się rower od 200 do 400zł używany a przedział od 800 do 1000zł przeznaczyć w serwis (we własnym zakresie). Wtedy, wyjdziesz na tym 100x lepiej aniżeli na chińszczyźnie ze sklepu. Dobrego Nexusa7 kupisz już nawet za 200zł, stoi masa na Allegro. Najdroższą rzeczą będzie nowa piasta (450-500zł), potem minimum po 70zł w oponki i po 25zł w dęti. Support i reszta nie będą drogie. Sądzę, że gdy się pomyśli to można poskładać bvardzo dobry rowerek do 1200zł na podzes;ołach Shimano/Nexus a to posłuży dłuuugo. Na wycieczce ostatnio mój znajomy nowym MTB za 899zł z Allegro na trasie Sanok > Rzeszów >B.Biała stracił:
- dwa razy dętka
- zjedzone klocki (w hydraulicznych)
- przekoszona felga przednia, do centrowania
- przekoszona tarcza przednia

Jeden wyjazd i rower do serwisu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...