Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Przyszedł czas aby kupić nowy rower bo stary już nie daje rady. Mam 193 cm. wzrostu w przekroku około 90 cm. Rower będzie slużył mi właściwie na codzień na dojazd na siłownie po ścieżkach rowerowych czy też na weekendowy wypad do lasu czy w jakieś mniejsze góry. Chciałbym wydać maksymalnie 4500 złoty. Przeczytałem kilkanaście podobnych tematów na forum i wydaje mi się, że najlepszą propozycją będzie Rockrider XC100 z Decathlona ktory jest teraz nawet na promocj :

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-rockrider-xc-100-29-deore-1x11/_/R-p-330066

 

Co o tym myślicie? Czy macie może lepsze propozycje ? 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jajacek napisał(a):

Ja bym raczej postawił na Indiana Storm X8. Bardziej uniwersalny, lepsze hamulce, amor wytrzymalszy i tańszy w utrzymaniu.
XC 100 tez jest w porządku ale bardziej usportowiony i bardziej w kierunku jazdy w terenie. 

Tyle,że Indiana z tego co widze to obecnie po 6000 chodzi na Media Expert

Odnośnik do komentarza

Ja mialem w ręku za 3800 ostatnio indiane ale mowie zastanowię się do poniedziałku a była sobota … w pon 4999 mówię szok … gość ma x9 w idealnym stanie w krawkowie za 3 tyś ale dla mnie za daleko aby jechać i tak się rozglądam … był ostatnio ladny merida xt nawet Jacek się radziłem Ciebie ale stał 1 dzień 

Odnośnik do komentarza

Jak jest dobry deal to trzeba szybko podejmować decyzje. Jak po dobry rower się raz przejechałem samochodem z Warszawy do Krakowa, drugi raz do Łodzi a raz do Salzburga :) I za każdym razem warto było :) W zeszłym roku nie chciało mi się jechać do Krakowa i pluję sobie w brodę :)

Kolega mojego młodego handluje rowerami i częściami i jest szybki w podejmowaniu decyzji. Ma 19 lat i zarabia na używkach przyzwoitą pensję :) Ścigał się i we co i jak a jak nie wie to ze mną konsultuje :)

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Glinus09 napisał(a):

Ja mialem w ręku za 3800 ostatnio indiane ale mowie zastanowię się do poniedziałku a była sobota … w pon 4999 mówię szok … gość ma x9 w idealnym stanie w krawkowie za 3 tyś ale dla mnie za daleko aby jechać i tak się rozglądam … był ostatnio ladny merida xt nawet Jacek się radziłem Ciebie ale stał 1 dzień 

Miałem podobnie z EXPL 540, w sobotę nie chciało mi się jechać do sklepu a w poniedzialek już +500zl, dec nie był skłonny do żadnych negocjacji ?‍♂️

Finalnie kierownik z jednego salonu ME wysłałem mi Indiane X8 kurierem z drugiego końca polski i jest petarda.

Mozesz zadzwonić do sklepu w którym jest dostępny i zapytać kierownika czy są w stanie zrabatowac model, są to głównie modele poekspozycyjne, wiec szansa jest.

Odnośnik do komentarza

Dyskutowałem o zniżce na miejscu z kierownikiem bo mial rower jeden uszczerbek lakieru i naklejka zadarta na widelcu to 89 rabatu naliczył heheh tłumaczył sie że 3800 to już jest mega po rabacie itd i jeszcze bronił cene tym że nie bedzie przeglądów jak da ten kolejny rabat …. Wiadomo że te przeglądy o kant dupy można robić ale jak sa i czasem oni ślą rowery do producenta na wymianę kasety itd wiec niech będą a nie.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...