Skocz do zawartości

Tylko Rockrider XC 100/120...?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! W temacie rowerów jestem świeżak. Potrzebuję coś kupić, bo kontuzja wykluczyła mnie na jakiś czas z biegania trailowego, a chcę się ruszać i mam pozwolenie od fizjo na rower ?

Chciałbym trochę pośmigać po górach - drogach, ścieżkach, może singlach (choć to raczej nie częściej niż co 2 tygodnie w ciepłym sezonie, bo jednak muszę godzinkę dojechać samochodem). Na codzień drobne pagórki, lasy, pola, no i asfaltowe wycieczki z rodziną. Tak żeby po pracy wyskoczyć na godzinkę i wyszaleć się.

Początkowo myślałem nad budżetem do 4 tysięcy, ale przeglądając różne tematy na tym świetnym forum szybko wyszło mi, że: 

  • pod moje plany to raczej rower cross country (wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę)
  • jeśli xc to w okolicach mojego budżetu najlepszy stosunek cena/jakość mają wymienione w temacie Rockridery 

I tutaj pytanie:

Czy jesteście w stanie polecić coś jeszcze za te pieniądze? Czy jednak RR faktycznie zmiata tu konkurencje...?

Górną granicą jest kwota 5200 - tyle ile kosztuje będący obecnie w promocji XC 120. Nie ukrywam też, że zależy mi na ratach 0%. 

Mam 184 cm wzrostu. Przymierzałem RR XC 100 rozmiar L i było wygodnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...