Witam, z góry zaznaczam ze nie jestem osobom ktora w duzym stopniu zna sie ma rowerach dlatego postanowilem napisac tutaj. Posiadam problem aczkolwiek podczas pedalowania slychac strzelanie dwukrotnie z prawej strony i jedno krotne z lewej z okolic pedalow, dzwiek wystepuje tylko podczas mocniejszego pedalowania, i dzwiek przypomina klucz dynamometryczny, bez wzgledu jazdy na stojaco czy na siedzaca, strzela rowniez raz podczas wsiadania na rower na jednej stronie po ktorej wsiadam, podczas normalnego pedalowania na plaskim cisza. Nie ma wzgledu na jakiej przerzutce jezdze , liczy sie tylko sila nacisku, rowerem posiadam Romet Mustang m8 , rower praktycznie nowy zakupiony praktycznie na koniec poprzedniego sezonu . Wtedy rowniez strzelal , powiedzieli ze to pedaly i wymienili , faktycznie przestalo na moze miesiac i teraz znow nawala.
poki juz pisze tutaj chcialbym sie takze spytac aczkolwiek posiadam przerzutki 1x12 i mam problem odnosnie na mniejszych biegach 6-1 mimo ze przerzutka wskoczlya to slychac jakby terkotanie takie jakby cos krzywo sie krecilo w przerutce, na biegach 12-6 w sumie dziala bez zarzutow w gore jak i w dol, aczkolwiek bardzo rzadko ale zdarza sie ze z 12 na 11 albo 11-10 nie wskoczy do konca i musze bardzo delikatnie dopchnac manetke, probowalem regulacje barylka ale nie pomoglo.
Ponizej wysylam filmik z dzwiekiem, prosze o jakakolwiek pomoc
video_max_1_95MB.mp4