Skocz do zawartości

Bbaakkoommaa

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bbaakkoommaa

  1. Nie mam pojecia, sa po prostu fabryczne, podsylam zdjecie nizej
  2. W sensie bardzo delikatnie pod pedalem czuje ze cos strzela, slyszalem ze rower mocno przenosi dzwieki ale reszta czyli rama sztyca siodelko sprawdzone , i wlasnie na stojaco jest nawet glosniej gdzie nie dotykam reszty
  3. Powiedz mi jak sprawdzic czy dana czesc jest wadliwa? Sa jakies sposoby? W sensie ręczne sprawdzanie luzu, sciaganie korby w przeciwnym kierunku lub cos w tym stylu?
  4. Prawdopodobnie z tego co wyczytalem to bsa
  5. Nie nie , nic z tych rzeczy, szczerze na stronie nie pisze jaki support jest więc ci nie powiem , rower taki : https://romet.pl/rower-gorski-romet-mustang-m8-5222.html?gad_source=1&gad_campaignid=21079719095&gbraid=0AAAAABSeJBGHjDK32y_uo-jXg0VOJ6LKh&gclid=Cj0KCQjwo_PRBhDNARIsAEcVALVhkGPJliX7U6vkCP89bze0uEL-JLC0_QO5GP3hflqIPLTM4CT3_PAaAi-qEALw_wcB dodam ze im mocniej pedaluje tym glosniej tak samo jak na stojaco i wydaje mi się aczkolwiek nie wiem ale support nie klikal by tylko w jednym miejscu obrotu korby czyli gdzieś 2/3 godzina wtedy kiedy jest siła nacisku tylko racxej nieregularnie, a z tymi przerzutkami jakieś pomysły ?
  6. Uwierz ze gdybym mogl to bym dal do serwisu, nie bez powodu napisalem na forum. Gwaracnja miala bodajze 12 mieisacy, a jak kupilem rower jakos w czerwcu
  7. Zeby cie nie sklamac , rower przejechal max 1000km od kupienia, do tego nie wyczuwam luzu, i jest to tylko w monencie mocnego naciskiu, przy lekkim nic nie slychac
  8. Witam, z góry zaznaczam ze nie jestem osobom ktora w duzym stopniu zna sie ma rowerach dlatego postanowilem napisac tutaj. Posiadam problem aczkolwiek podczas pedalowania slychac strzelanie dwukrotnie z prawej strony i jedno krotne z lewej z okolic pedalow, dzwiek wystepuje tylko podczas mocniejszego pedalowania, i dzwiek przypomina klucz dynamometryczny, bez wzgledu jazdy na stojaco czy na siedzaca, strzela rowniez raz podczas wsiadania na rower na jednej stronie po ktorej wsiadam, podczas normalnego pedalowania na plaskim cisza. Nie ma wzgledu na jakiej przerzutce jezdze , liczy sie tylko sila nacisku, rowerem posiadam Romet Mustang m8 , rower praktycznie nowy zakupiony praktycznie na koniec poprzedniego sezonu . Wtedy rowniez strzelal , powiedzieli ze to pedaly i wymienili , faktycznie przestalo na moze miesiac i teraz znow nawala. poki juz pisze tutaj chcialbym sie takze spytac aczkolwiek posiadam przerzutki 1x12 i mam problem odnosnie na mniejszych biegach 6-1 mimo ze przerzutka wskoczlya to slychac jakby terkotanie takie jakby cos krzywo sie krecilo w przerutce, na biegach 12-6 w sumie dziala bez zarzutow w gore jak i w dol, aczkolwiek bardzo rzadko ale zdarza sie ze z 12 na 11 albo 11-10 nie wskoczy do konca i musze bardzo delikatnie dopchnac manetke, probowalem regulacje barylka ale nie pomoglo. Ponizej wysylam filmik z dzwiekiem, prosze o jakakolwiek pomoc video_max_1_95MB.mp4
×
×
  • Dodaj nową pozycję...