Skocz do zawartości

Fitness 2500-3500 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuje porady. Chcę zakupic rower fitness albo coś podobnego. Rower ma być szybki ale jednocześnie będący w stanie poruszać się również po mieście, utwardzonych leśnych drogach czy szutrze.

Będę nim jeździł do pracy (3.5 km po asfalcie w jedną stronę) oraz ok 60-100 km tygodniowo rekreacyjnie po okolicy (głownie boczne drogi, sciezki rowerowe, lesne utwardzone drogi). Zalezy mi zeby mozna bylo 

zalozyć z tylu bagaznik i wozic na nim od czasu do czasu wazace 10 kg dziecko w foteliku. Najlepiej tez jesli do roweru daloby sie wlozyc opone 38mm. Orientuje się jakie sa roznice wynikajace z opon czy korby i kasety, ale prosiłbym o pomoc w tym ktory osprzęt

jest lepszy/gorszy i czy jest warty swojej ceny. Podobnie z geometria ponizszych rowerow czym sie rozni i ktore beda bardziej agresywne/sportowe a ktore bardziej turystyczne.

Wszelkie inne propozycje mile widziane. Poki co zastanwaim sie nad:

 













 

 

Mam tez pytanie jaki rozmiar ramy wybrac. Mam 184 cm wzrostu i 89 cm dlugosc nogi po wewnetrznej stronie. Wg kalulatora na stronie powinienem wybrac 22". Czy nie bedzie to za duza rama.

Odnośnik do komentarza

Cześć, a które rowery Tobie najbardziej pasują? Porównywanie roweru za 1400 złotych, z takim za 3500 zł stawia na przegranej pozycji tego tańszego.

 

Choć nie powiem, ten Phystio 30 z 2015 roku wygląda całkiem ciekawie, a cenę ma super. Co do rozmiaru ramy, to najlepiej przymierzyć się do kilku rowerów przed zakupem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...