Skocz do zawartości

Karta rowerowa- dzieci


Greg47

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedźn niemerytoryczna, bo dzieci nie mam. Sam robiłem kartę rowerową w wieku chyba 10 czy 11 lat (czyli 30 lat temu ? ). Pamiętam to jako fajną rzecz, chyba na Twoim miejscu posłałbym dzieciaki na coś takiego. Przynajmniej lizną trochę zasad ruchu drogowego, co powinno zwiększyć ich bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No właśnie młoda ma 10 lat, - dokładniej skończy w grudniu. Teraz już raczej nie będą chyba nic organizować. Co do liźnięcia zasad ruchu drogowego to na pewno jej się przyda. Jakiś czas temu jechałem z młodą i z żoną na małą wycieczkę i powiem, że był troszke mały problem. ja jechałem z przodu, młoda w środku, a żona z tyłu.

Odnośnik do komentarza

Niejako w każdym WORD można zgłosić dziecko na taki kurs (bezpłatny) i egzamin, jednak unikają tego podpierając się tym, że lepiej przez szkołę i czasem używają przepisu o tym, że do takiego egzaminu w WORD może przystąpić tylko osoba, która ukończyła szkołę podstawową... Więc trzeba wcześniej zapytać.

A w szkole zazwyczaj ustalane jest to na maj/czerwiec i wtedy warto sprawdzić czy osoba przygotowująca do takiego egzaminu posiada aktualne uprawnienia. Nie każdy nauczyciel takie posiada, a trzeba mieć! - ja miałem problem, bo cała klasa dzieci wróciła z placu egz. po tym jak się okazało, że WFista nie ma aktualnych - oni też mają kurs i egzamin z tego czy mogą przygotowywać dzieci do egzaminu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...