Skocz do zawartości

Mój trening i dieta


Rekomendowane odpowiedzi

  1. To może ja zacznę.  Moja dieta składa się z 5 posiłków dziennie i jem około 2000 kcal jestem teraz na redukcji dlatego tak to wygląda. śniadanie to płatki i białko  trzy godziny później kolejny posiłek bułeczka razowa. Trzy godziny później jogurt naturalny białko  i owoc. Kolejny posiłek trzy godziny później jem obiad. Na kolację jem owoc. NI ejem codzinne dokładnie w takich amych odstepach czasówych i czaasami zdaza mi się zjeść troszeczkę więcej lub mniej. Generalnie mój bilans kaloryczny wynosi 3000 kcal więć maksymanie ile zjem to 2500kcal.

Mój trening to Poniedziałek Środa i Piątek to treningsiłowy gdzie: Pojiedziałek to klatka i triceps, Środa to nogi i barki a Piątek to plecy i biceps. Wtorek Czwartek Sobota czasami Niedziela to trening Rowerowy gdzie Sobota lub Niedziela jest to zazwyczaj dłuższa trasa.

Odnośnik do komentarza

Mój trening siłowy to poniedziałek śróda piątek.wcześniej 4razy w,tygodniu jednak jedna na partia na tydzień wystarcza. W poniedziałek robię klatkę i triceps klatka to wyciskanie sztangi na ławce prostej pochylej i pochylej w dół i rozpiętość na bramie wszystko 4serie po 10/12 zwiększając ciężar zmniejszam ilość powtórzeń na triceps wyciskanie sztangi na ławce prostej ale na wąskim uchwycie później wyciskanie francuske i na bramie triceps wszystko 3serie po 10/12
W środę nogi i barki na nogi robię wszystkie ćwiczenia nakazuje maszynie łącznie z łyżkami i przysiady że sztanga jednak ostanio zmieniłem to na suwnice bo nie obciąża kręgosłupa na barki wyciskanie sztangi stojąc przed głową i za głową na gryzie łamanym podciąganie gryfu na bramie podciąganie tak jak hantelkami w piątek plecy i biceps plecy to drążek podciąganie ciężaru tak jak wxkajaku to specjalne urządzenie na wysiegniku na wąskim uchwycie do siebie pptem martwy ciąg tutaj od najmniejszego ciężaru do największego od 20ppwtorzencdo 10 dryfowanie sztanga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...