Skocz do zawartości

Niepokojący odgłos w miejscu na sterownik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dwa tygodnie temu zakupiłem rower Lovelec AVIOR z powiększoną baterią 16Ah. Rower sprawuje się generalnie bardzo dobrze, ale jest pewna rzecz, która mnie martwi. Nie jestem żadnym specem od rowerów, ale po analizie mogę stwierdzić, ze nad baterią, gdzieś tam w środku podczas jeżdżenia po powierzchni, która nie jest prosta, czyli np. Jakieś kostki, puzle, podczas wjazdu na krawężnik, zjazdu z niego, lub wjazdu na cokolwiek, co wprowadza rower w wstrząsy występuje charakterystyczny dźwięk, jakby coś było zbyt luźne, coś się o coś obijało i martwi mnie ten dzwięk. Byłem również dziś u specjalistów - w salonie, w którym rower został zakupiony i Panowie po analizie powiedzieli mi, że dźwięk wydobywa się właśnie z miejsca, gdzie osadzony jest sterownik. Oczywiście mam gwarancję, ale również Ci panowie powiedzieli mi, że mogą wysłać rower do Czech, ale Ci - znając życie i doświadczenie sprawdzą rower, a, że rower działa, jeździ i wspomaganie działa to odeślą ten rower spowrotem. Wnioskując - Nie będzie ich interesować, że tak jak opisałem wyżej wydobywa się dźwięk pukania, obijania się. Rower troche kosztował i po prostu jestem zaniepokojony, szczególnie, że jest to moje narzędzie pracy. Pokonuję tym rowerem około 80km dziennie, jeżdżę w sumie 2 dni, przebieg tego roweru to 180km. może są wsród was osoby, które spotkały się z czymś takim, lub może jestem w błędzie i to coś innego. Szukam odpowiedzi, porady. Mam przyjechać raz jeszcze do nich, wraz z kluczykiem do baterii i będą działac dalej. Nie wziąłem go dziś ze sobą, ponieważ nie sądziłem, ze baterię trzeba będzie wyjąć - oczywiście mój błąd. Jakby ktoś cokolwiek wiedział to proszę odpowiadać. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...