Skocz do zawartości

North 700 ostrzeżenie


MariuszPsiuk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Bądźcie proszę  wyrozumiali jeśli źle zamieściłem temat, lub coś nie tak robię na forum od strony technicznej, do tej pory byłem tylko biernym czytelnikiem. Nie wiem czy dobre wybrałem miejsce na rozpoczęcie tego tematu tutaj, jeśli nie, proszę, przenieście wątek. 

Startuje nowa impreza w czerwcu 2021 roku o nazwie North700. Jest strona internetowa, facebook, instagram, youtube i wszystko co możliwe. 

Organizatorem tej imprezy jest Pan o bardzo wątpliwej reputacji (Marcin R. związany wcześniej z Transcarpatią).

Jej organizatorem jest też jego żona, która chyba nie do końca wie na co się porywa. 

Strona wygląda profesjonalnie, ale taka samo wyglądał ich poprzedni maraton, który oczywiście nie wyszedł i nazywał się Polska1300.

Zanim wpłacicie temu człowiekowi chociaż złotówkę poczytajcie o nim, o tym jak rozstał się z Transcarpatią i dlaczego jego Polska1300 i North700 wygląda jak kopia Wisły1200.

Ja wcześniej dałem się oszukać, teraz już nie dam i mam zamiar ten post umieścić wszędzie gdzie się da i ostrzec wszystkich. Po prostu uważajcie :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...