Skocz do zawartości

[do 1600zł] Rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam porady co do zakupu roweru crossowego do ok. ~1600zł.

Rower będzie przeznaczony do jazdy rekreacyjnej, ~40-50 km dziennie.

Jakiś czas śledzę fora, aby zdecydować się na najlepsze rozwiązanie w tym przedziale cenowym i mój wybór padł na Lazaro Integral V3 lub Vellber Exporer 3.2. Niestety, od dłuższego czasu żaden z tych rowerów nie jest dostępny w wersji męskiej 19".

Po prześledzeniu Allegro znalazłem kilka pozycji, które są zbliżone (?) osprzętem do dwóch powyższych. Bardzo proszę o poradę czy w tej cenie warto czekać na rowery, które wymieniłem wcześniej czy może lepiej zdecydować się na coś, co jest dostępne już teraz. Zestawienie poniżej:

1. Lazaro Integral V2 - 1199 zł - czy różnica miedzy v2 a v3 jest na tyle duża, ze warto dopłacić 400zł?

2. Lazaro X-Force V3 - 1649zł - w tym wypadku dostępna jest wyłącznie rama 17". Czy to jest odpowiednik Integral'a i w przypadku jak pojawi się 19", to czy warto się zdecydować?

3. Spartacus Cross 4.0 - 1599zł

4. Kands CRS 1200- 1519zł

5. Kross Evado 3.0 - 1699zł

6. Kands Maestro 2019 - 1769zł - tutaj już trochę ponad mój budżet ale jeżeli faktycznie warto to mogę dopłacić.

Przepraszam, jeżeli pytam o jakieś oczywistości ale będzie to mój pierwszy rower 'na serio'.

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...