Skocz do zawartości

wybór uzywanego roweru


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 174 cm i planuje jazdy głównie po szosie i czasem po lesie dlatego wybór padł na cross. W moim regionie znalazłem 2 wmiare interesujace rowery Bulls King Cobra Disk 27.5  i Greens Fulham załączam zdjęcia obu rowerów 1 mało używany za 1600 z faktórą 2 czyli Greens 1300zł 4 letni. który mam wybrać ? czy żaden i polecacie soś innego? 

$_59.jpg

$_57.jpg

$_59 (1).jpg

r4.jpg

r2.jpg

r5.jpg

r3.jpg

Odnośnik do komentarza

Obydwa te rowery, to nie są crossy, tylko mtb na kołach 27,5 z terenowymi oponami. Jeżeli planujesz jak piszesz jazdę głównie po szosie, to lepiej sprawdzi się rower typu cross. Od tych które znalazłeś będzie się różnił kołami 28 cali z węższymi oponami o drobnym bieżniku, wygodniejszą geometrią i kierownicą, przełożeniami bardziej dostosowanymi do jazdy po asfalcie.

Odnośnik do komentarza

dziekuje za odpowiedz. w opisie było "cross" wiec myslalem że dobrze szukam. jeszcze raz dzieki za naprowadzeni

Szukam u siebie w okolicy crossów i nie moge nic znależć oprócz Meridy Crossway. Dodam ze aktualnie mieszkam w niemczech, czy na niemiecki rynek są inne crossy niż na polski? Jak tak to jakiej marki mam szukać? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...