Skocz do zawartości

Cross do ok. 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad kupnem roweru crossowego do ok. 1000zł. Najczęściej będę jeździł po mieście, lecz do lasu też pojadę. Widziałem poradnik jaki rower do tej kwoty i zainteresował mnie Kands VTS-700 lecz wolałbym z przednim amortyzatorem. Innym rowerem, który wpadł mi w oko jest Kross Evado 1.0 lecz wymaga dopłaty. Jeżeli jest warto dołożyć do jakiegoś roweru to dorzucę 400zł. Interesuje mnie tylko nowy rower. Jeśli chodzi o moje wymiary to wzrost 175cm, waga ok. 80kg no i mierzyłem też wew. część nogi i wyszło 72cm więc wychodzi jakoś 18" rama. Czy jest coś warte uwagi w tym przedziale cenowym?

Pozdrawiam :)

@edit
Poszperałem trochę bardziej i znalazłem Kands Maestro i Lazaro Integral v2 2015. Znajomy polecił mi Alphina Eco M20.

Odnośnik do komentarza

Czemu taki spartacus cross 4.0 kosztuje 1500 zł i jest praktycznie cały na osprzęcie Alivio, a rower Kross Evado 2.0 kosztuje 1700 zł i siedzi na Altusie i Acerze? http://www.kross.pl/pl/2016/cross/evado-2-0

W mojej miejscowości jest sklep który oferuje tylko rowery Krossa. Chciałem już kupić takiego Evado 2.0, ale teraz wydaje mi się że wyrzucę kasę w błoto. A może chodzi tu o inne aspekty takie jak idealne zgranie komponentów czy też super geometryka w Evado? Czy lepiej brać z allegro takiego spartacusa bo ma lepsze części "Alivio"? Czy Spartacus Cross ma swój odpowiednik w ramie damskiej? Bo chcę kupić dwa rowery --> damski i męski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...