Skocz do zawartości

[Do 1500zł] Rower górski - w mieście i poza


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jako totalny laik szukam roweru do 1500zł. (No chyba, że inwestycja w rower za około 2000zł miałaby większy sens i różnica w sprzęcie byłaby znaczna, to spróbowałabym dozbierać do tych 2000zł, ale raczej wolę się skupić na kwocie 1500zł.) Zależy mi na rowerze górskim, którym będę w stanie dojeżdzać codziennie do pracy (ok 2km). Jednak chciałabym, aby radził sobie również na nierównym terenie, gdzieś nad wodą itp. 

Mam upatrzony jeden model ROMET Jolene 7.0 https://www.decathlon.pl/rower-romet-jolene-70-id_8618217.html - tutaj cała specyfikacja itp. Prosiłabym o jakieś opinie na temat tego roweru - czy w ogóle warto go kupić. Dodam, że całokształt bardzo mi się podoba i jest to mój faworyt - zwracam uwagę na ładny wygląd, poniekąd też ma to znaczenie. Jednak nie znam się na samych podzespołach i nie wiem, czy jest warty jakiejkolwiek uwagi.

Jeżeli ten rower jest słaby, niewart swojej ceny itp. to prosiłabym o podesłanie jakichś lepszych zamienników, najlepiej, gdyby kolorystycznie wyglądały podobnie :D, ale nie jest to wymóg.

Mój wzorst 155cm, waga 50kg

Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...