Skocz do zawartości

cross/mtb - wytrzymały 2000-2500k


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

poszukuję roweru crossowego (ewentualnie MTB jeśli będzie wg Waszej opinii lepszy) dla jazdy rekreacyjnej (parki, lasy, nie będzie dużo hopek raczej utwardzone powierzchnie ale nie wykluczam jakiś bo tych lasów w okolicy mam sporo). Rozpocznę moją przygodę w tym sezonie bo tak to raczej preferowałem inne sporty, więc nie mam dużych oczekiwań i opinie w stylu "do 3k to tylko na prezent" mnie nie interesują. Na początku na pewno nie będzie szaleństwa :) Jedynym warunkiem jest dla mnie wytrzymałość roweru (ważę 110kg przy 185 wzrostu, nie mam żadnego bębna więc pozycji specjalnej nie potrzebuję raczej jestem po prostu postawnym facetem).

Zależy mi żeby odebrać rower osobiście dlatego rozważam póki co te modele:

Romet Orkan 5 - tutaj pytanie czy to faktycznie rower warty tej ceny? widziałem oferty na oficjalnej stronie za 2200 (nie wiem tylko czy nie było gorszego osprzętu?)

Kands Maestro - tutaj podałem specjalnie rower o 1000 zł tańszy żeby zapytać czy różnica w osprzęcie jest naprawdę duża?

 

Jeśli nie ma dużej różnicy to wolę wydać mniej niż więcej na rower. Ewentualnie proszę o podanie modeli w zakresie cenowym. Posprawdzam po śląskich sklepach.

Proszę o pomoc, nie znam się za bardzo na rowerach a chciałbym pojeździć bez żadnych niemiłych przygód.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...