Skocz do zawartości

rower 29 cali do 2000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

chciałbym kupić rower z ramą 22 cale i kołami 29cali zastanawiam się który wybrać z pośród :

 

Kross Level B2 2015 Kross Evado 4.0 2015

 

oba można kupić za około 1700zł

 

na rower moge przeznaczyć do 2500zł ale wiadomo że im mniej tym lepiej jestem lajkiem a, oczekuje od roweru głównie trwałości gdyż waże 110kg

 

rower będzie przeznaczony gównie po utwardzonych drogach ale level b2 biore pod uwage gdyż wydaje mi sie trwalszy pod moją wage.

 

bardzo prosze o porade lub ewentualna inna opcje w tym budrzecie

 

nie jestem gadzecierzem wiec nie chce przeplacac za jakies bajery

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

 
Odnośnik do komentarza

Hej,

"wiadomo że im mniej tym lepiej" - niestety nie mogę się zgodzić, zwłaszcza w przypadku gdy "oczekuję od roweru głównie trwałości".

 

A ja wziąłbym rower górski. Będziesz miał możliwość jeżdżenia na szerszych oponach, co przy większym obciążeniu roweru na pewno się przyda. No i amortyzator będzie trochę masywniejszy.

 

Jeżeli chcesz jeździć głównie po asfalcie czy gruntowych drogach, zapytaj przy zakupie o możliwość wymiany opon na inne, o podobnej szerokości, ale z mniej agresywnym bieżnikiem. Ew. dokup sobie

takie i wymieniaj w razie potrzeby. Na tych, które są fabrycznie, będzie się świetnie śmigać w terenie, ale na asfalcie to może być męczące.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...