Skocz do zawartości

Rower dla mamy z okazji 60tki, do 1000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Piszę do Was, gdyż moja mama kończy w tym roku 60 lat. Z racji tego, że urodziny ma w październiku, to już teraz chciałbym jej zakupić rower do 1000 zł, tak żeby mogła sobie dłużej pojeździć. Dawno wypadłem z obiegu, ostatni rower kupowałem na swoją komunię w 96 roku (piękny niebieski Scott metalic, stalowa rama, jeszcze bez V-braków), więc zwracam się do Was z gorącą prośbą o poradę. 

Wiem, że budżet 1000 zł to nie za wiele, ale chciałbym jej kupić coś porządnego w tej cenie. Mama jeździ raczej po asfalcie, ale czasami też do lasu pojedzie, więc może nie 100% szosówkę. Wzrost około 1,70 m; waga około 60 kg. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie. 

Pozdrawiam,

Jacek

Edytowane przez jacekplacek
Dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza

Haha, dzięki. Pamiętam jak jeszcze byłem mały jechałem w nocy z mamą, ja na bagażniku i nas policja złapała, spuściła powietrze z kół za brak świateł i koszyczka ? 

A może miałbyś jakiś konkretny model, tak żeby mogła sobie spokojnie robić 10-15 km / dzień, w warunkach mieszanych ? Mamy nowo otwarty Decathlon, trochę poczytałem ostatnio na forum kilka rowerów stamtąd było polecanych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...