Skocz do zawartości

Rower Crossowy w cenie 3100-4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić rower crossowy w przedziale cenowym 3100-4000 zł i proszę was o poradę. Najbardziej spodobał mi się zarówno pod względem wizualnym jak i stosunkiem jakości do ceny oraz warunkami gwarancji (2 lata na osprzęt i 6 lat na ramę przy czym pozostałe marki dają max 5 lat gwarancji) CUBE NATURE SL, gdyż wg mnie po za dobrym osprzętem ma naprawdę solidną ramę i spawy (nigdzie w internecie nie wyczytałem żeby komuś pękła rama roweru marki Cube, a np w Scott, Kross, Trek, Specialized to się zdarza, co do Krossa wyczytałem wiele kiepskich opinii zarówno na temat pękających ram jak i problemy z serwisami, że mają kiepskie warunki gwarancji, gdyż trzeba robić coroczny przegląd aby 5-letnia gwarancja była ważna, a jak się nie zrobi raz na rok przeglądu to gwarancja traci ważność więc to jest trochę ściąganie kasy z ludzi). Rozważałem również topowe amerykańskie rowery z dożywotnią gwarancją ale podobno jest haczyk i chwyt marketingowy dlatego marki typu Trek, Specialized, GT odpadają podobnie jak tajwański Giant, który wg mnie ma zawyżony stosunek jakości do ceny i również na youtubie fachowcy mają podobne zdanie, więc myślę, że za markę nie warto przepłacać. Z pozostałych rowerów crossowych w tej cenie rozważam jeszcze: Unibike Zethos GTS , MERIDA CROSSWAY 600, Northtec Caledon DB DR i Author Airline. Odpadają marki typu Shockblaze, Canyon, Superior, CTM, Univega, Rose, Focus, Head, Leader, Whyte, Kona, Fuji gdyż nie ma sklepów i serwisów tych rowerów w mojej okolicy i Kelly's również odpada ze względu na kiepskie ramy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...