Skocz do zawartości

Rower crossowy do 1.5k


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o sprawy związane z rowerem. Chciałbym zakupić mój pierwszy rower crossowy i budżet to tylko 1.5tys zł. Czytałem już wiele o tych rowerach i chciałbym, żeby ktoś z was pomógł mi w wyborze albo dodał swoją propozycję.

Myślałem nad tymi modelami:

 

Cross KANDS MAESTRO Alivio 2017

 

allegro.pl/cross-kands-maestro-alivio-27-speed-suntour-i7465654822.html

 

Lazaro Integral v2/v3

 

allegro.pl/2018-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-men-21-i7231762444.html

 

SPARTACUS CROSS 4.0

 

http://infinitibike.pl/glowna/19-spartacus-cross-40.html

 

Jeszcze widziałem, że vellberg explorer 4 osprzetowo najlepszy w tej cenie, ale niestety nie moge go nigdzie znaleźć.

 

Proszę o pomoc, i w razie czego propozycje dotyczące innych rowerów.

Odnośnik do komentarza

Propozycji innych nie będzie, bo to najlepsze opcje. W teorii Lazaro V3 jest najlepszy z całej trójki, ale ponieważ różnice te są znikome, jeśli weźmiesz inny, który spodobał Ci się wizualnie bardziej, żadnej tragedii nie będzie.

Do zwyczajnej, rekreacyjnej (niekoniecznie ślamazarnej) jazdy jest to wybór w zupełności wystarczający :)

Odnośnik do komentarza

Nadal? Nie mogę uwierzyć, że takiego fajnego roweru i tak tanio nikt od Ciebie jeszcze nie wziął. Kwestia wzrostu (pewnie bardziej chodliwe są 19-tki) czy kwestia odbioru osobistego, na który swego czasu nalegałeś?

 

@Antus, to nie jest jakaś ukartowana ustawka z mojej strony - jak możesz i Ci odpowiada, to naprawdę bierz, bo szkoda przepłacać :)

Odnośnik do komentarza

Nadal? Nie mogę uwierzyć, że takiego fajnego roweru i tak tanio nikt od Ciebie jeszcze nie wziął. Kwestia wzrostu (pewnie bardziej chodliwe są 19-tki) czy kwestia odbioru osobistego, na który swego czasu nalegałeś?

 

@Antus, to nie jest jakaś ukartowana ustawka z mojej strony - jak możesz i Ci odpowiada, to naprawdę bierz, bo szkoda przepłacać :)

 

Też tego nie ogarniam :(

Chyba tak jak mówisz kwestia wielkości ramy, i może koloru. A moglem wziąć czarny... ;)

Jednemu odmówiłem wysyłki, może to był błąd.

Rower ideał, stoi i się kurzy...

 

@Antus

Chodzi o ten rower: https://www.olx.pl/oferta/rower-spartacus-cross-4-0-osprzet-alivio-rama-21-CID767-IDuPRHj.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...