Skocz do zawartości

Rower do 1500


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę szybko wrzucić swojego na jakiegoś OLXa i tutaj na forum, bo nie będę w każdym temacie go proponował ?

Mam takiego, lekka używka w super stanie. Zrobione ok 500km, kupiony w sierpniu zeszłego roku. Nie wyjeżdżone dużo bo to mój trzeci rower w zagrodzie.

Spartacus Cross 40

 

W weekend umyłem i nasmarowałem do sprzedaży, ale jeszcze nie cyknąłem fotek.

Sprzedaję z błotnikami, koszykiem na bidon, fajnymi gripami z rogami. Cena 1tys.

Odnośnik do komentarza

Fajna promocja. Ja mojego sprzedałam za 1200zł z podobnym przebiegiem i jedynie z błotnikami gratis. @Gruby, jakby zdjęcia potwierdziły opis, to ja bym wzięła (polecam nie po znajomości), bo naprawdę jest to dobra okazja. Możesz zresztą pooglądać OLX.

 

Może tylko wyjaśnię, czemu sprzedałam, bo zaraz wyjdzie, że to badziewny rower, a tak nie jest. To bardzo fajny wybór za te pieniądze (mam na myśli do 1500), dobry napęd, wygodna pozycja. Dla mnie niestety była za wygodna, bardziej wyprostowana niż w MTB i ja tego nie lubię. Szybko zresztą przerzuciłam się na szosę, na której obecnie jeżdżę. Co najwyżej można pomyśleć o zmianie siodełka, bo moje bardzo szybko zaczęło wydawać krępujące odgłosy podczas pedałowania ;) Ale nie jakieś bardzo uciążliwe. Ten typ po prostu tak ma - w Kandsie mam od trzech lat to samo siodełko i też po kwartale użytkowania taką przypadłość zaliczyło. Denerwuje, jak się za bardzo skupiasz na odgłosie jazdy, a wokół panuje bezludna cisza :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...