Skocz do zawartości

Pierwsza szosa do 1700zl


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Będę przymierzał się do kupna nowego roweru, wybór pada na szosę o której marzę od pewnego czasu.

Zwykle jeżdżę po asfalcie, bardzo rzadko po innych drogach. Mój wzrost to 169cm, a waga to 55kg. Chciałbym kupić pierwszą szosę nową.

Na razie w oko wpadł mi triban 500 z decsthlonu. Co byście mi powiedzieli o moim obecnym wyborze? Dodam tylko że nie jestem w stanie wydać więcej bo jeszcze mnie czekają akcesoria typu bidon, ciuchy na rower bo obecnie zwykle jeżdżę w zwykłych ubraniach co nie jest super wygodne

Odnośnik do komentarza

Miałyśmy obie z siostrą Tribany 500 przez około pół roku. Czyli w praktyce końcówkę tamtego sezonu i sam początek tego. Rower jest dość sztywny, fabryczne klocki są słabe, a przerzutki działają gorzej od Alivio, ale... ale w gruncie rzeczy uważam, że to naprawdę fajny wybór na pierwszą szosę. W tej cenie niespecjalnie widzę konkurencję, co najwyżej używki i to też trzeba mieć szczęście przy Twoim/naszym wzroście. Tak więc jak najbardziej polecam :)

Odnośnik do komentarza

Miałyśmy obie z siostrą Tribany 500 przez około pół roku. Czyli w praktyce końcówkę tamtego sezonu i sam początek tego. Rower jest dość sztywny, fabryczne klocki są słabe, a przerzutki działają gorzej od Alivio, ale... ale w gruncie rzeczy uważam, że to naprawdę fajny wybór na pierwszą szosę. W tej cenie niespecjalnie widzę konkurencję, co najwyżej używki i to też trzeba mieć szczęście przy Twoim/naszym wzroście. Tak więc jak najbardziej polecam :)

czy wielkość M będzie dobra?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...