Skocz do zawartości

unibike viper 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem Unibike żonie. Bardzo zadowolona. Ale jeżdżenie niezbyt intensywne, rower jeszcze świeży, ma z 500 km. Generalnie są to rowery na stosunkowo prostych i starszych ramach, ale mocnych, maja średnie amortyzatory, oraz bardzo dobry i stosunkowo równy osprzęt od przerzutek po hamulce (tu akurat nie oszczędzają), szczególnie wyższe modele. A to nie jest powszechne.

Do wyczynu to się nią nadaje, ale jeżdżenie rekreacyjne, także bardziej intensywne, jest ok.

Ja szukając roweru jeździłem na wielu różnych crossowych na próbę. Do Unibike zaszedłem w zasadzie za namowa kolegi, przedtem nie rozważałem. On ma chyba vipera. Moje odczucia były takie, ze z wielu różnych producentów tu mieli elastyczne podejście ( choć to akurat zasługa sklepu), mało wymagające warunki gwarancji (nie wymagają np przeglądu po 100-200 km , w cenie 50-100 pln jak paru innych, co jakoś tam świadczy pośrednio ze są dość pewni produktu). No i kluczowe czyli Wrażenia z jazdy pozytywne i były bardzo porównywalna z Merida Crossway 500, która ostatecznie po długim wahaniu wybrałem bo dostałem dobra cenę i bardziej mi się podobała, no i nowoczesna rama. Niestety kosztem wyraźnie słabszych hamulców.

Szczerze to nie wiem czy teraz bym nie wziął jednak Unibike. Siodełko i grupy są do bani na dłuższa metę, jak dla mnie oczywiście.

 

Sporo Unibike widziałem na Kaszubach, może dlatego ze bliżej Bydgoszczy :)

 

Dla mnie plusem vs Kands, Lazaro jest posiadanie stacjonarnych sklepów i serwisów. Jest z kim gadać.

 

Generalnie - nie ma się co bać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...