Skocz do zawartości

Crossowy rower dla wielkich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono rowerowe i prowadzącego pisze z nietypowym przynajmniej według mnie zapytaniem mianowicie poszukuje roweru na zamianę obecnego modelu który posiadam ( unibike Evo 29 rama 21) nawiązując do tematu wielkich ludzi :) mam obecnie 195 cm wzrostu masywną dosłownie budowę ciała 123 kg wagi i nie wyglądam na typowego miejskiego wysportowanego rowerzystę :) zamiana chodzi mi po głowie od kiedy zakupiłem obecny rower ponieważ dałem się namówić według mnie na za mała ramę i tak też się na niej czuję nie umiem ustawić się na tym rowerze na tyle żebym się czuł poprostu dobrze stąd myśl o zamianie na crossowy dlaczego crossowy ano dlatego że jeżdżę już dobrych kilka lat na tych góralach i ciągle mam wrażenie że nie wykorzystuje ich potencjału a jedyny ich plus dla mnie to taki że wytrzymują pode mną :)stąd myśl o przesiadce na rower crossowy i pytania który wytrzyma ten sprawdzian :) tyle co wyczytałem z różnych forum to że niektórzy producenci mają ograniczenia wagowe na swoje ramę 2 sprawa hamulce tarczowe w takich modelach słabo działają już nie wspominając o amortyzatorach co pod moim potencjałem by się kłaniało do samej ziemi :) pytanie główne to czy warto iść w ta stronę zamiany na inny rodzaj roweru w moim przypadku czy to się nie skończy dla mnie i roweru tragedią:) czy może ktoś z forumowiczów korzysta z takiego roweru i z jakiego modelu będąc nie do końca wzorowym wyglądowo rowerzysta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...