Skocz do zawartości

KROSS LEVEL A8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu roweru używanego do 800 zł. Nie mam wygórowanych oczekiwań, bo i kwota na to nie pozwala :). Przemieszczam się głównie po mieście i lesie (mało wymagające trasy). Zależy mi również na aspekcie wizualnym , dlatego postanowiłem się ograniczyć do KROSSA. Odpada Hexagon, a poluje na coś z serii LEVEL A6, A8. Trafiłem na ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/rower-kross-CID767-IDaWhoW.html#24765d643c

Bardzo proszę o poradę, czy warto. Dowiedziałem się, że jest to składak. Może mam się rozejrzeć za czymś innym ?

 

z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A co my Ci możemy powiedzieć, skoro sprzedającemu nie chciało się wypisać specyfikacji roweru, opisać jego stanu technicznego itd.

Informacja "WIĘCEJ INFORMACJI NA TELEFON" - od razu powinna zapalić ostrzegawczą lampkę, że rower może być w koszmarnym stanie technicznym.

 

Co nie znaczy, że nie warto się zainteresować. Może koleś sam nie wie, co sprzedaje i da się utargować sporo :)

Odnośnik do komentarza

Na wstępie dziękuję za szybką odpowiedź. Masz rację, zadzwoniłem, stargować się nie udało i odpuściłem temat...

 

Mam jednak jeszcze pytanie, bo pozostanę przy KROSSIE, czy są jakieś znaczące róznice między modelami LEVEL A i  LEVEL B ? Hexagony mi się nie podobają wizualnie.

 

Może warto rozejrzeć się za czymś innym?

 

Tutaj ciekawa aukcja i widać, że sprzęt jak nowy:http://allegro.pl/show_item.php?item=5708065489&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Wiesz, to nawet nie chodzi tyle o obniżenie komfortu jazdy, co czasem nawet jej uniemożliwienie. Jeżeli malik jeździł na 19", a taka rama też była na niego na styk dobra, bo powinien mieć 17",

to przy 22" przestanie mieć pełny kontakt z pedałami podczas jazdy. Co szybko skończy się drętwieniem stóp i wielkim wnerwieniem.

 

Chyba, że jeździł na 19", ale była na styk dobra, po powinien mieć 21", no to wtedy 22" będzie okej :)

 

Malik, jak tu kiedyś jeszcze zajrzysz, podziel się wrażeniami z jazdy :)

 

 

Fakt,tutaj rama 22 może być po prostu za duża i przez to obniżać komfort,wygode podczas jazdy,ale to tylko moj aopinia. Wypróbuj i koniecznie daj znać na forum czy wszstkow porządku,jak sprawuje sie nowy nabytek:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...