Skocz do zawartości

Co zmienić by ulepszyć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie chce dawac na wtepie linku do allegro zeby nie bylo ze robie reklame :) 

rok temu kupilem rower, cena okolo 1300zl, jezdze glownie szosa , chociaz zdaza sie lesna sciezka, szuter, generalnie jezdze rekreacyjnie 40-60km dziennie  , zadziej turystycznie w ostatnim czasie juz staram sie zwiekszac tempo na trasie. Ponizej wklejam specyfikacje roweru skopiowana z allegro.

-Amortyzator juz wiem ze to porazka, czesto trzeba czyscic, uszczelek zamiennych sie nie kupi, glownie jezdze na zablokowanym. Wyrzucic go i kupic dobry sztywny czy jakis lepszy? jesli tak to jaki w miare dobry?

-Piasty kulkowe, jest sens zmieniac na takie z lozyskami maszynowymi ?

-kaseta , lancuch , korba - zmieniac ? jesli tak to co polecacie ?

-hamulce wystarczaja mi.

-w linki to juz wiem ze zainwestuje w lepsze, nie zebym mial jakies problemy, ale jak przyjdzie na nie czas to kupie cos lepszego.

 

Do rzeczy co myslicie o tej konfiguracji roweru i co byscie w nim zmienili zeby byl mniej zawodny, mniej obslugowy i dluzej pojezdzil

 

RAMA REMIRO ALUMINIOWA AL6061 HAMULEC PRZÓD V-BREAK SACCON ALUMINIOWY HAMULEC TYŁ V-BREAK SACCON ALUMINIOWY WIDELEC AMORTYZOWANY AL.  NVX SR SUNTOUR -BLOKADA HYDRAULICZNA PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALIVIO RD-M4000 PRZERZUT. PRZÓD SHIMANO ALIVIO FD-T4000 KASETA SHIMANO HG-300 9V WKŁAD SUPORTU NECO NA ŁOŻYSKACH MASZYNOWYCH OBRĘCZE  MAXX 28'' ALU. DWUKOMOROWE SIODŁO EDEN T3 ANATOMICZNE MANETKI SHIMANO ALIVIO 3x9 OPONY CST MTB 28" SZTYCA SIODŁA ALU UNO MOSTEK ALU UNO PIASTY SHIMANO FH-TX800 KASETOWE ALU. NA SZYBKO- ZAMYKACZE OŚWIETLENIE BRAK KIEROWNICA ALUMINIOWA PROFILOWANA 660mm PEDAŁY FP- ALUMINIOWE LICZBA BIEGÓW 27 DODATKI PODPÓRKA URSUS

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...