Skocz do zawartości

Jaki rower górski do 2500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Poszukuję roweru górskiego do kwoty 2500 zł. Obecnie jeżdżę na używanym krossie best 250, z którego jestem nawet zadowolony- dał radę bez problemu zrobić kilkaset kilometrów na Bornholmie, daję radę pokonać nim  trasy na asfalcie (większe niż 150 km), jednakże czuję, że czas wymienić go na coś nowszego, a mój obecny rower oddać koledze. Poszukuję roweru górskiego, którym dam radę bez problemu jeździć po asfalcie (równym oraz dziurawym, jak to na polskich drogach)  oraz takiego, który nada się w off road. Sprecyzuję o jaki off road mi chodzi. Lubię jeździć po asfalcie, ale gdy tylko widzę jakąś boczną drogę, ścieżkę oraz cokolwiek, co ją przypomina od razu odbijam z asfaltu w las. Kocham jeździć po nierównych drogach, błocie(po błocie najbardziej), korzeniach i każdej nierówności jaką można spotkać w lesie. W zasadzie jeżdżę po terenie nizinnym z odcinkami, gdzie czasem trzeba podjechać pod górkę (zazwyczaj w lesie). Kolejny wymóg wynika z mojego hobby, którego nieodłącznym elementem są góry. Chcę, aby tym rowerem dało się jeździć w górach, gdzie przewyższenia są o wiele większe. Chcę aby w górach dało radę, tak samo zjechać z asfaltu w bezdroża i szaleć po lesie. Budżet niestety nie jest zbyt duży, jeżeli rzeczywiście będzie trzeba zwiększe go o 300-400 zł, ale wolę, aby kwota roweru zmieściła się w 2500 zł. Mam nadzieję, że moje wymagania nie są zbyt duże jak na taką półkę cenową. 

Pozdrawiam !

Michał

Odnośnik do komentarza

A może rower firmy Author. Mój mąż ma rower górski firmy author, jest z niego bardzo zadowolony. Jest to lekki rower. Jeździ nim po asfalcie jak i po terenach leśnych, nie ma problemu z żadną nawierzchnią. Myślę, że do tej kwoty kupi pan dobry rower firmy autor.  :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...