Skocz do zawartości

kross evado 2.0/4.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sklepie rowerowym w mojej okolicy jest przecena rowerów z 2016 i jest tam kross evado 2.0 za 1450 i kross evado 4.0 za 1790 i mam takie pytanie czy warto dopłacać do evado 4.0 te ponad 300 zł. Jestem bardziej amatorem a rower będzie użytkowany do jakiś wycieczek niedzielnych i jak będzie ładniejsza pogoda to być może dojazd do szkoly(ok16km)
Odnośnik do komentarza

Tak jak kolega pisze nie są one warte zainteresowania w tej cenie.  Ja miałem ten sam dylemat i kupiłem Lazaro V2 rower jest podobne wyposażony co Kross Evado 4,0 są tam drobne różnice porównaj sobie specyfikacje, a zobaczysz że lepiej kupić Lazaro  i zostanie w kieszeni 600 zł. Jeżeli zdecydujesz się na Lazaro kup przez sklep internetowy ( nie allegro ) jest taniej o 20 zł mi dodatkowo dorzucili w gratisie oświetlenie na baterie. Ja mam 177 cm wzrostu do krocza 82 cm w butach 84 cm rama 19 jest idealna. Ja ze swojej strony polecam ten rower bo masz w nim cały osprzęt Shimano przerzutki przód tył Acera, korby Shimano, piasty Shimano. Nie opłaca się dla samej naklejki wydawać 600 zł więcej do Evado 4,0.   

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...