Skocz do zawartości

Rower damski do 1500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym się poradzić w sprawie zakupu damskiego roweru do kwoty +/- 1500 zł. Myślę nad rowerem górskim może crossowym (do tej pory jeździłam 'góralem', który to właśnie chce wymienić oraz rowerem miejskim), jeżdżę rekreacyjnie, średnio ok. 20 km, max. do 50 km, głównie jakimiś ścieżkami rowerowymi i leśnymi. 

 

Przeglądałam trochę ofertę rowerów, wpadły mi w oko damskie rowery Kross, zwłaszcza modele Lea F1 i Lea F4 (przekracza budżet, ale może coś bym urwała z ceny w sklepie, ew. wzięłabym model z 2016), ale zupełnie nie wiem czym się kierować przy wyborze. Mam 160 cm wzrostu/55 kg wagi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Porzuciłam na jakiś czas pomysł zakupu nowego sprzętu ze względu na pogodę, ale chciałabym się trochę rozpatrzeć po sklepach i stąd mam pytanie.

 

Wcześniej pytałam o rowery firmy Kross model Lea (F4, F3, F1), te rowery bardzo mi się spodobały (zwłaszcza wizualnie :P ), jednak nie mogę się nigdzie dokopać do żadnych obiektywnych opinii na ich temat. Nie interesują mnie piękne opisy producenta czy sprzedawców, dlatego chciałabym bardzo poprosić kogoś obeznanego w temacie o rzucenie okiem na te dwa rowery i choćby krótki komentarz czy w ogóle brać je pod uwagę. Wiem, że w tej cenie znajdę lepsze, ale wiele modeli po prostu mi się nie podoba, a to też jest ważne przy wyborze roweru, bo mam już rower miejski, który ma dobre parametry i przyjemnie się na nim jeździ, ale w ogóle mi się nie podoba.

 

 

Zatem moje pytanie brzmi: czy rowery Kross Lea F(4,3,1) warte są wzięcia pod uwagę, czy oprócz fajnego (wg mnie) designu i małych ram (160cm/55kg/72 cm krok ~ 16"), nie są warte swojej ceny i nie będzie to dobry wybór na lata i powinnam jednak poszukać czegoś wśród podanych na forum pewniaków, a ewentualnie przemalować ramę na jakiś szalony kolor, żeby rower bardziej mi się podobał wizualnie? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...