Skocz do zawartości

porządny damski mały mieszczuch 1700 max


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak w temacie, może ktoś z szanownych forumowiczów mógłby pomóc w doborze. Rower będzie użytkowany w mieście (dojazdy codzienne do pracy) ewentualnie rekreacyjne,troszkę dalsze wycieczki za miasto, jakieś parki itd. Od dwudziestu lat użytkowałam rower górski,ale stan mojego kręgosłupa nie pozwala mi już na dłuższą jazdę w pochylonej pozycji. Wzrost 160, waga 50 kg.Zależy mi, aby nie był ogromny  (koła 26 są dla mnie idealne),musi się zmieścić do małej windy w bloku. W sklepie spodobał mi się jeden jedyny model, co sądzicie od tym stosunku jakości do ceny

 

http://legrandbikes.pl/pl/rower/pave-3/745

 

może podpowiecie, jakieś sprawdzone modele.

 

Odnośnik do komentarza

#nebula, to bardzo ładny rower i wierzę, że bardzo Ci się spodobał. Niestety trudno mi coś więcej powiedzieć, ponieważ producent umieścił bardzo skromne informacje o jego osprzęcie. Spojrzenie nas mężczyzn na technikalia, jest trochę odmienne od kobiecego. ? Napisz jeszcze czego oczekujesz od roweru. I nie traktuj proszę tej prośby jako oceny. Wiem jak moją żona patrzy na zakup dla niej roweru, a rzeczy które są dla mnie najważniejsze, dla niej to kwestia trzeciorzędna.

PS. Jak na mój nos, ten rower będzie wystarczający do jazdy po mieście i podmiejskich ścieżkach rowerowych. Rozmiar także wydaje się być odpowiedni dla Ciebie.

PS 2 Muszę przyznać, że możliwość zakupu do niego kolekcji damskich skarpetek,... mocno zapadła mi w pamięci. ?

Psdr. Rysiek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...