Skocz do zawartości

cross do 2tys


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowym użytkownikiem. Trochę tutaj poczytałem i mimo wszystko mam mętlik w głowie. Kiedyś jeździłem trochę na starym i tanim góralu. Teraz bardzo dużo chodzę, biegam, zaczełem też ze znajomymi chodzić na nartach biegowych. Namówili mnie tez na jazdy rowerowe. Mamy robić wypady po 30-70km po asfalcie, 1-3 razy w tygodniu. Chcę też robić wycieczki z żoną i synkiem pod drogach raczej mniej utwardzonych. Wybór padł na crossa do 2 tys zł.

W okolicznych sklepach zaproponowali mi:

 

Kellys Cliff 30 (2017) - 1820zł

Winora Yacuma (2016) - 1850zł

Kross evado 2.0 (2017) - 1700zł

Kross evado 3.0 (2017) - 2300zł

author vertigo - 2100zł

 

w internetowym znalazłem

http://www.dobrerowery.pl/kross-evado-4-0-2016?from=listing

evado 4.0 (2016) za 1785zł

lub

UNIBIKE CROSSFIRE DISC 2016 za 1997zł

 

Nie chcę na serwis wydawać kupę kasy, a drobne naprawy mogę nauczyć się robić sam. Chcę też raczej kupić go na raty.  Ważę około 83kg.

Mam raczej spory mętlik w głowie.

 

Pozdrawiam i proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

W tym sklepie, który podałeś załóż konto i zaznacz Newsletter. Dostaniesz rabat 5% na pierwsze zakupy. Z ciekawości jak sprawdzałem to działał także na rowery w promocji. Jest tam fajny program lojalnościowy.

 

"Newsletter dobrerowery.pl umożliwia Ci stały dostęp do najświeższych informacji o najbardziej korzystnych promocjach, rabatach, i ofertach specjalnych. Dzięki bieżącym informacjom, masz gwarancję, iż nie przegapisz żadnej korzytnej ofery.

Wystarczy, iż w rubryce NEWSLETTER w lewym dolnym rogu naszej strony wpiszesz swój adres e-mail - natychmiast wyślemy Ci 5% kod rabatowy do wykorzystania przy Twoich pierwszych zakupach w naszym sklepie."

 

Zobacz sobie też ten rower.

http://infinitibike.pl/glowna/109-spartacus-cross-40.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...