Skocz do zawartości

Kross Level B9 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Tak mam budżet max 7000 zł na maraton rower i chodzi szybki na zjazdach by był? Mierzyłem dzisiaj w sklepie miał gość jeden rower właśnie B9 z tego roku to wykonanie ramy głowki ramy i ogólnie całej ramy to normalnie jest kosmos jaki piękny.Na mnie jak ulał a wyposażenie to też dobre shimano deore przód korba z 2 blatami a tył to przerzutka shimano slx z 10 biegową kasetą. To droższe KTM i Cube takie mają i ceny kosmos i podobne wyposażenie więc mam porównanie do końca nie jest tak,że płacisz za markę. To nawet Romet gorzej jest wyposażany niż Kross i więcej kosztuje.

Odnośnik do komentarza

B9 można śmiało kupić za ok. 5000 złotych i to jest moim zdaniem dobra cena jak za karbonową ramę i taki osprzęt: http://www.ceneo.pl/40271428;0280-0.htm#crid=97975&pid=7269

Ja o właściwościach wyścigowych oraz jakość ramy się nie wypowiadam, bo nie znam tego tematu. Ale patrząc przez pryzmat wyposażenia, to te KTM-y są sporo droższe od Krossa, a dostajesz za to w sumie dużo wyższej klasy amortyzator. Kwestia czy to tyle warte, ale KTM zawsze się cenił.

 

Jeżeli chodzi o Cube, to z modelu REACTION GTC RACE 2X miód aż cieknie. Wyposażony jest świetnie. Ale nie ma sensu porównywać go do Krossa B9, ponieważ będzie to dla niego niesprawiedliwe. Prędzej z Krossem B10, którego można kupić za ok. 7k: http://www.ceneo.pl/40694874;0280-0.htm#crid=97975&pid=7269

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie Łukasz wezmę to pod uwagę a jeżeli chodzi o B9 z 2017 to kosztuje dużo też 7000 zł wiem  że łatwiej byłoby B10 porównać choć ja jestem zdecydowany iść w stronę KTM Cuba bardziej mnie przekonują te marki KTM drogi Cube nie dużo tańszy. Widziałem KTM i mnie przekonuje Cube nie widziałem na żywo tylko KTM Aera 29 comp 3F oraz KTM Myroona oglądałem to mi się podobają wpadają w oko. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...