Skocz do zawartości

Czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Szajs powiem CI od razu jeżeli chcesz mieć dobry rower to musisz dać więcej. Ja kupiłem krossa level B2 2016 rok ale za dużą ramę mam ale to mi nie przeszkadza bo zmieniam ją niedługo i wszystko w tym rowerze bo jak by mi przyszło składać od początku bym nigdy nie złożył rower a tak to jak jeżdżę trochę wiem co mi trzeba a ja katuje rower na maratonach MTB i musi być wytrzymały:) Więc jak będziesz jeździł normalnie bez jakichś stromych podjazdów i zjazdów to możesz kupić Krossa bo relacja ceny do osprzętu jest dobra pozdro:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja bym nie brał jak kupowałem rower to się rozglądałem po tej marce i stwierdziłem, żenada nie da się kupić dobrego roweru z tej marki. Ja bym stawiał na Krossa sam kupiłem Level B2 do MTB tylko z za dużą ramę trochę ale za to cholernie wytrzymała aluminiowa. Podzespoły w miarę jak za rower dałem 1800 złotych. Więc mogę Ci powiedzieć że będzie na Ciebie ta marka roweru. Ja już zmieniłem w rowerze dużo bo tylnią kasetę przerzutkę i z przodu wyrzuciłem przerzutkę lewą manetkę. I już rower mogę powiedzieć odchudziłem dostosowałem do wyścigu MTB napęd 1x11 schimano slx z przodu zębatka narrow wide tylnia kaseta SLX  CS-M7000 11-42T   SLX M7000 przerzutka Shimano SLX RD-M7000 a do tej przerzutki gripshift  Sram NX 11 i łańcuch 11 rzędowy shimano koła 29" ZTR Crest i to mi dało że odchudziłem rower już 1.5 kilo. Trochę kasy na zmiany wydałem ale nie żałuję chciałem złożyć rower od zera ale zanim bym złożył to by długo minęło a tak to cały czas w maratonach uczestniczę:) a na nim skakać możesz ja na trudnych zjazdach skaczę i wiesz choć to normalny hardtail to i jak do fulla nie ma co porównywać mi wystarczy ważne że nie straszne temu rowerowi pagórki skałki strome zjazdy:) Dostał w kość ten rower i rama się trzyma a katowany jest nie miłosiernie pozdro:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...