Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pablito

Siodło Boptravel Gel Tech - Wygodne siodełko męskie do turystyki :)

Polecane posty

Witam

Siodełko jest niemalże tak samo istotną częścią roweru jak rama czy amortyzator (od niego zależy w ogromnym stopniu komfort jazdy). Nie lubię jeździć z "pieluchą", więc zacząłem szukać siodełka, które zapewni mi max. wygody bez niej podczas jazdy. Znalazłem takie siodełko - było to Giant Venture 1, ale w tym roku pękł jeden z prętów i skończyło w koszu. Zacząłem szukać nowego. Próbowałem siodełek Selle Italia, Selle Royal itd., aż w końcu znalazłem ! Nigdy nie pomyślałbym, że tanie siodło może być tak wygodne. Nie jest one wyprodukowane przez jakąś znaną firmę i kosztowało około 70 zł.  Jeżdżę już na nim 4 miesiące, na różnych dystansach - od 20 km do 150 km i nie bolą mnie na nim "cztery litery" :) Wygodę zapewnia żel, elastyczna podstawa siodła (nie ma efektu dobicia kośćmi do dna siodła na długich podjazdach) oraz stalowe pręty. Za te pieniądze produkt jest godzien polecenia ! Ma ono wymiary 27cmx17cm. Minusem może być jego waga. 

http://allegro.pl/siodlo-boptravel-gel-tech-meskie-vl-3134-i6474525795.html

Zapraszam do obejrzenia jednego z odcinków Rowerowych Porad na YouTube. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zasubskrybujesz mój kanał :)