Skocz do zawartości

Jaki rower trekkingowy między 2500 -3200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie myślę o zakupie roweru, jestem zwolennikiem roweru górskiego ale na cienkich oponach nie typowo roweru górskiego gdyż moja jazda to przedewszystkim nawierzchnie asfaltowe czy drogi piaskowe w miarę utwardzone wiec typowy góral to bezsensu ,grubsze opony to większe opory powietrza, wieksze zmęczenie wg. Mnie. Myślałem o rowerku który ma mi posłużyć na dłuższy okres 10 lat minimum jak nie więcej, tani w miarę w serwisowaniu o naprawdę myślę dobrych parametrach, rozmiar koła to 28 cali,osprzęt wiadomo jak najlepszy co do mojego portfela,myślę o przedziale cenowym między 2500-3200 coś takiego więcej wydawać jak do amatora to mija sie z celem.MyslaLem o firmie giant, Scott, teraz dowiedziaLem się o firmie specialized niewiem co to za marka ale ogólnie rowerki tej marki są zachwalane.Proszę was poradę i podanie mi linków z ceną i danymi roweru który proponujecie wiem ze na zimę są wyprzedaże roczników wtedy mozna kupic taniej dobry model roweru.dzięki za poradę. Przerzutki tył 10 zębatek jesli w tej cenie to realne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...