Skocz do zawartości

Stiopa

Użytkownicy
 • Ilość treści

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Stiopa

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tej Meridzie też się przyglądam. Rama lepsza o tyle, że pewnie zachęciłaby mnie żeby szybciej zabrać się za bardziej sportową jazdę. Osprzęt dwie grupy niżej - ale przy moim obecnym poziomie różnicy między podstawowym Deore a XT i tak zbytnio nie odczuję. Tyle, że jeżeli będę chciał za jakiś czas robić upgrade, to chyba mi będzie wymienić samą ramę w Indianie, niż osprzęt w Meridzie?
 2. Po lekturze komentarzy i porównywaniu specyfikacji mam wrażenie, że w przedziale 4500-5000 X9 nie ma większej konkurencji. Są jakieś alternatywy, zakładając jazdę rekreacyjną i turystyczną - i może w przyszłości jakieś XC? Poza hamulcami nie widzę tam jakichś oczywistych słabych punktów. Jest coś jeszcze, na co warto zwrócić uwagę? Koła? Osie? Support? Wiem, że moment na zakup sprzętu jest kiepski, ale możemy w ogóle liczyć na jakieś sensowne promocje na tej jesieni?
 3. To i ja się podłączę do pytania, bo zastanawiałem się nad Acidem 2019. Szukam czegoś na 27.5, 50/50 las/miasto, i ten Acid wyglądał w sumie nieźle, chociaż nie byłem pewien rozmiarówki (186/noga 81), tym bardziej że czytam że Cube ma zawyżoną. W Kellysie widzę sztywne osie, ceny są w sumie podobne - są jakieś znaczące różnice na które warto zwrócić uwagę? Hamulce? Geometria?
×
×
 • Utwórz nowe...