Skocz do zawartości

lucek

Użytkownicy
 • Ilość treści

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O lucek

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Z instrukcji/gwarancji na stronie: https://www.mediaexpert.pl/lp,5072-rowery-5-lat-gwarancji-na-rame wynika, że jest trzech producentów rowerów (ram?) Indiana: 1. Firma Dawstar z Olesna 2. PRODUCENT: Cicli Esperia S.p.A. Viale Enzo Ferrari, 8/10/12 30014 Cavarzere Venezia Italy e-mail: info@cicliesperia.com IMPORTER: Bottari Polska Sp.z o.o. Ul. Długa 7 96-325 Radziejowice Parcel Tel +48 46 858 20 70 e-mail:biuro@bottari.pl www.bottari.p 3. Longway Poland Sp. z o. o ???
 2. Rowery Bottari istnieją, choć nikt o nich nie słyszał: https://www.carrefour.pl/rower-27-5-mtb-21b-shim-kansas W każdym razie dzięki za podpowiedź, spróbuję podrążyć temat w Krossie, napiszę czego się dowiedziałem.
 3. Sprzedawca z działu rowerów w Ostrowcu Świętokrzyskim udzielił mi takiej informacji, wcześniej próbowałem dowiedzieć się bezpośrednio u Indiany, ale nie działa formularz kontaktowy. Jesteś użytkownikiem roweru Indiana? Kiedy kupowałeś?
 4. Dzień dobry, rozważam zakup roweru Indiana x-road 5.0 (bardzo przyzwoity osprzęt w tej cenie, dobre opinie w internecie i w #roweroweporady). Dzisiaj udało mi się ustalić w Media Expert, że producentem ram do rowerów Indiana nie jest już Kross, ale jakaś dziwna włoska firma Bottari. Ślady w internecie pogrążające dla tej "marki". Czy ktoś ma jakieś informacje bądź doświadczenia co do jakości tych ram w ostatnich 2 latach?
×
×
 • Utwórz nowe...