Skocz do zawartości

BoczkoOczko

Użytkownicy
  • Ilość treści

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez BoczkoOczko

  1. Dziękuję wam za pomoc. Chyba z decyduję się na wymianę tylko łańcucha, jak korba nie będzie działać za dobrze, to również ją sobie wymienię. Rzucę dodatkowo na linki i pancerzyki, tam też powymieniam, jak będzie trzeba. A co do łańcucha to wiem, że na pewno mam tej firmy Connex. Teraz chciałbym spróbować łańcuch bez spinki, tylko na pin i skuwacz.
  2. Dzięki @pepe za odpowiedź. Jak na moje niewprawione oko widzę, że moje podzespoły są całkiem okej. Ogólnie, to jest już mój trzeci łańcuch, łańcuch który był od nowości szybko się wyciągnął i potem kupiłem jakiś tani łańcuch z decathlonu, który też się szybko dosyć wyciągnął. Wobec tego wypada wymienić do tego jeszcze kasetę na nową? Rzucę okiem jeszcze na linki i je ewentualnie wymienię.
  3. Witajcie, Mam rower trekkingowy (Romet wagant 3, 2016), zrobiłem na nim około 5 000 km. Jeżdżę głównie do pracy każdego dnia (oprócz zimy). Mam kilka wypadów rowerowych do 50 km oraz jeden dłuższy 3-dniowy wyjazd, gdzie robię jakieś 100km+ każdego dnia). Ogólnie sam staram się serwisować mój rowerek, staram się go smarować raz na 2-4 tygodnie, zależy od tego czy mam na to czas i ile jeżdżę. Chciałbym poprosić o pomoc w ocenieniu, czy to już powinienem wymienić napęd i co powinienem wymienić. Łańcuch jest do wymiany, sprawdziłem to przez włożenie miernika wydłużenia łańcuchów, mam
×
×
  • Utwórz nowe...