Skocz do zawartości

NGK

Użytkownicy
 • Ilość treści

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O NGK

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Ogólnie myślałem również o RC500, ale jeżeli posiadam rower szosowy to jest sens kupować teoretycznie rower szosowy i zakładać szersze opony?
 2. Rower ma służyć na dojazdy do pracy ale też jako rower do jazdy kilka razy po pracy, bez parcia na liczby. Gravel może i fajny ale jednak przez to, że modne te ceny są mało adekwatne co oferuję rower. A nie ukrywam chciałbym wydać max 3000zł.
 3. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad rowerem, ale jak człowiek długo się zastanawia to robi się mętlik. I dlatego utworzyłem konto chociaż forum przeglądałem od dawna :) No to przechodząc do sedna aktualnie posiadam rower szosowy, ale mocno brakuję mi możliwości zjechania z asfaltu, a jednak szosę chciałbym zostawić(sentyment) Mieszkam w woj. Lubelskim także górzystych terenów nie posiadam i dlatego odrzuciłem na samym początku rower MTB. Więc na polu bitwy pozostają trzy typy rowerów: gravel, przełaj lub cross. Aktualnie najbardziej przemawia za mną przełaj, a dokładnie Accent Cx One (chociaż o nowego do trudno) Który wydaję mi się, że sprawdzi się najlepiej na gorsze dni jak i na wypady poza asfalt. Z chęcią poznam Waszą opinie, bo każdy ma inne spostrzeżenia i można problem zrozumieć z innych perspektyw.
×
×
 • Utwórz nowe...